56.CUMHURBAŞKANLIĞI BİSİKLET TURU'NDA BU YILIN ÖNE ÇIKAN SEMBOL SLOGANI PODYUMA TAŞINDI

TRAFİKTE BİSİKLETİ FARK ET

56.Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nda bu yılın öne çıkan sembol sloganını Salcano Sakarya takımı podyuma taşıyarak tüm dikkatleri üzerinde topladı.

YABANCI BASININDA İLGİSİNİ ÇEKTİ

Turun üçüncü  etabı olan Beyşehir - Alanya etabı için geleneksel panoya imza atmak için podyuma gelen Salcano Sakarya  Bisiklet Takımı ellerinde, "Trafikte Bisikleti Fark Et" pankartı açtılar. Bu esnada start alanında bulunan yerli ve yabancı medya mensupları da bu anı kamera ve fotoğraf makineleri ile görüntüleyip daha sonra sosyal medyada da paylaştı. Paylaşımlar kısa sürede takip edilerek tavan yaptı. 

KÜÇÜKBAKIRCI, "BİSİKLETTE ŞİDDETE HAYIR"

Bisiklet Federasyonu Başkanı Erol Küçükbakırcı da Salcano Sakarya bisiklet takımının bu hareketini kendilerinin de federasyon olarak desteklediklerini ifade ederek, "bisiklet yolları yapıyoruz, araçlar buraya park ediyor.  Moto kuryeler burada hız yapıp tehlike saçıyorlar. Bu duruma seyirci kalamayız. Bu farkındalığı her fırsatta dile getiriyoruz. Bisiklette her zaman şiddete karşıyız. Trafikte bisiklet ölümlerinin önüne geçmek birinci hedefimiz.

GALERİ